Вівторок
02.06.2020
17:04
Календар
«  Червень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Корисні посилання
Пошук
Мд-Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Афоризми про вчителя

1. Учитель повинен знати і відчувати, що на його совісті доля кожної дитини, що від його духовної культури та ідейного багатства залежить розум, здоров’я, щастя дитини, яку він виховує.

 

2. Учитель - це людина, яка володіє знаннями не лише в галузі свого предмета. Важливо для педагога стати професіоналом високого класу.

 

3. Учитель - це Майстер. Майстер слова, Майстер звуку. Майстер думки. Майстер емоцій і настроїв.

 

4. Учителя Майстра не можна засмутити, навіть дуже запущений стан учнів. Навпаки чим важче тим цікавіше ось позиція професіонала. Майстерність учителя - це неперервний пошук нового.

 

5. Учитель-майстер бездоганно володіє змістом навчальної програми, методами, засобами і технологіями навчання, творчо розв’язує проблемні ситуації.

 

 6. Педагог професіонал ніколи не засмучується ні своїми ні чужими помилками. Зробив помилку? Нічого головне почати з початку і все виправити.

 

 7. Успішний учитель, розумний, з почуттям особистої гідності, і на його обличчі не відображається тінь негараздів нашого життя. Щасливі вчителі добре навчають виховують дітей. Вони не живуть і працюють за лозунгом: «Працюємо так, як платять».


8. Будь-яка деталь у зовнішньому вигляді й поведінці має виховне значення. "Я повинен бути естетично виразним, - писав Макаренко, - тому я ні разу не вийшов із замащеними чобітьми або без пояса"

zastupnik.at.ua/publ/rizne/aforizmi

ПЕДАГОГІЧНА ПРЕСА

http://pedpresa.com/

УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА

Сайт для учителів української мови і літератури. Українська мова. Українська література. Зарубіжна література. Позакласна робота. На допомогу учням. http://ridnamova.ck.ua

Інститут післядипломної педагогічної освіти Київського міського педагогічного університету імені Б.Д.Грінченкаhttp://ippo.org.ua

Українська мова і література в школі Електронна версія науково-методичного журналу.http://www.ukr-in-school.edu-ua.net

ПОЧАТКОВА ШКОЛА

Портфоліо вчителя http://aura.at.ua

Інформація для вчителя початкової школи.

Суперклас http://myclass.at.ua Сайт вчителя початкових класів школи №118 міста Кривий Ріг. Скарбничка вчителя. Законодавство. На допомогу вчителю. Психологічні тести для дітей. Робота з батьками. Молодому вчителю. Навчальні програми. Виховна робота. Методичний порадник. Матеріали до уроку. Українська мова. Правова iнформацiя.

МАТЕМАТИКА

Математика для школи http://www.formula.com.ua Цікаві математичні факти, історії з життя математиків, означення, описи понять, правила, теореми, закони, властивості, формули, математичні таблиці, розв'язки задач з елементарної математики, збірки прикладів.

Творчий вчитель математики http://yrok.com.ua Сайт вчителів математики Кривого Рогу: цікаві розробки уроків, рекомендації та методичні матеріали щодо використання сучасних інноваційних технологій, інтерактивних методів навчання, роботи з обдарованими школярами, методичні розробки підвищення якості математичної освіти, математичної компетентності учнів. Фізика в школі

ІНФОРМАТИКА

Світ ПК. Учитель-учителю http://www.svit-pk.cpto1.vn.ua/ Інформаційно - освітній портал на допомогу вчителю інформатики: плани-конспекти з інформатики, цікаві статті, інструкції, програми.

нформатика в школіhttp://informatik.at.uaІнформація про програмне забезпечення, яке можна використати на уроках інформатики. Цікаві та необхідні матеріали для вчителів інформатики. Плани-конспектів уроків інформатики

ФІЗИКА

Сайт вчителів України http://fizika.net.ua Матеріали для роботи вчителів фізики: методики, новини, бібліотека для учнів та вчителів, програми, уроки фізики.

Шкільна фізика http://sp.bdpu.org Теорія, задачі, тести, демонстрації, лабораторні роботи, методика навчання.

РОСІЙСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА

Культура письменной речи. http://www.gramma.ru Вчителю російської мови: методичні розробки уроків.

Коллекция: русская и зарубежная литература для школы http://litera.edu.ru   Колекція «Російського загальноосвітнього порталу»: російська та зарубіжна література для школи

ХІМІЯ ТА БІОЛОГІЯ

Український біологічний сайт http://www.biology.org.ua  Висвітлення сучасного стану біологічної науки та освіти в Україні.

Все для учителя биологии http://bio.1september.ru Електронна версія газети «Біологія». Матеріали для вчителів: «Я йду на урок біології».

Для вчителя хімії та біології http://www.uroki.net/docxim.htm Розробки уроків, календарні, тематичні, поурочні плани, розробки уроків для вчителя хімії та біології в школі.

ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО

Слово вчителя http://konserg.ucoz.ua Цей сайт cтворено для поширення власного досвіду, для спілкування, обміну ідеями тощо. Розробки поурочних планів, виховних годин, комп'ютерних програм, тестів. Вчителям інформатики, образотворчого мистецтва.

ІНОЗЕМНА МОВА

Для учителей английского языка http://englishaz.narod.ru/teachers/intro.htm Методика, планування, розробки уроків.

Методические пособия для учителей немецкого языка http://www.langinfo.ru/index.php

Методкабинет учителя немецкого языка http://www.1september.ru/metodkabinet.php Вчительський фестиваль педагогічних ідей «Відкритий урок». Фестиваль дослідницьких та творчих робіт учнів «Портфоліо».

Вивчення німецької мови http://www.daad.org.ua/ukr

ГЕОГРАФІЯ

Географія в школі http://geosite.com.ua Географія в школі на «Географічному порталі»: програми, поурочне планування, розробки уроків, електронні уроки, практичні роботи, нетрадиційні уроки, задачі, література, довідкові матеріали.

Географія в школі http://ukr-tur.narod.ru/shkola/shkola.htm Географія в школі на сайті «Світ географії та туризму»: розробка уроків, виховні заходи, методичні рекомендації.

ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ

Трудове навчання http://trudove.org.ua  Сайт для учителів трудового навчання та обслуговуючої праці. Сучасні технології. Радіоелектроніка. Декоративне мистецтво.


До 200-річчя Шевченка

Геній Сухомлинського 

(Джерело: pidruchniki.ws/16801028/pedagogika/)

Навчальна література